Bad Teacher: Living Together Ch. 04

posted on 12 Aug 2014 22:36 by optimalsolitude19
Jsem velmi vděčný pro editaci BGMISFUN je. Čas a úsilí, je opravdu ocení, protože tam je spousta chyb opravit ;-) hetup

*****

"Kurva. Jsi jeden šťastný parchant," pomyslel jsem si, když jsem šel za nahé Carmen do domu, milující, jak její těsné zadek vypadal, jako když šel ve svých high-podpatky pantofle. Cítil jsem se jako král světa nesoucí horké vdanou nahou ženu v náručí, zatímco můj dospělý Latina duše-kamarád tančil nahý před námi. Bylo mi jasné, že spotřeba alkoholu měl hluboký vliv na zábran těchto hospodyňky. Oni neměli námitky proti některé z mých návrhů a věděl jsem, že je čas udeřit. Jsem v prdeli Karen před minut, ale teď jsem ji musel svést, a tak by se držet je do mě po celou dobu dovolené.

"Podívám se na děti," chichotala Carmen a šel na jiné místo v našem domě.

Podíval jsem se na Karen a všiml si, že má omámený pohled v jejích očích. Sklonil jsem hlavu dole a políbil ji na vlhké rty. Její ruce hladily moje vlasy jako ona reagovala na mém jazyku invazi ústa. Pořád jsem na procházky a brzy jsem se umístil Karen na posteli v Carmen je i mé ložnici. Právě jsme se políbili tiše nějakou dobu, když jsem tichým hlasem znovu a řekl Karen, jak krásné a teplé ona byla. Bylo to rozhodně není něco, co bylo použito na jednání a já jsem chválil ji jako způsob, jak jí dát zcela pod mým kouzlem.

Jen se snažil vzdorovat jednou, když koktal, "Ryan, neměli bychom to dělat."

"Proč ne? Je to určitě pocit, který chcete." Přestěhovala jsem se a políbil mě na cestu do její čelist. "Je to kvůli Carmen? To zní, jako jste vy dva byli víc než přátelé, když jste spolu žili ve škole. Vím, že by mi nevadilo mi sdílení."

"Jste si jistý?"

"Rozhodně," zašeptala jsem a pokračoval: "Miluji své plné pevná prsa, Karen," mačkat její kozy a baňkování je do mých rukou, když jsem políbil ji na rty, tváře a krk.

Karen plaše se usmála, když tiše zasténal a strčil trochu víc nahoru, takže její plná kulatá ňadra zmáčknutý pevně do svých hnětení prsty. Pořád jsem na ní líbat, a pak se přesunul svou hlavu na její prsa. Střídavě mezi nimi jsem se každý z jejích tvrdých, citlivých bradavek do úst, kousání a sání lehce každý, když jsem stiskl jí 36d prsa. Hot mature vdaná žena v domácnosti zasténala vášnivě jako můj jazyk švihl přes její bradavky, a zuby jemně kousl ji měkkou, sexy poddajnějšího maso, a já cucal tvrdě na její otok, těžkými prsy. Moje ústa pozornost Zdálo se, že zapálení ještě větší nadšení v rámci vyřazovací blond, jak zasténala a zvedla, takže víc její prsa mohla dostat do pusy. Po nějaké době jsem se přestěhoval svou hlavu a zadíval se jí do očí chtíč vyplněna. Podíval jsem se dolů a vzal v očích této nádherné vdané ženy, plně zobrazování sama před sebou, jako kdyby zapomněla oddat.

Dostal jsem na kolena mezi její roztažené nohy a natáhl ruce, dokud mi prsty kartáčovaný lehce přes její odsátí mokré píči. Stiskl jsem prstu přes její klitoris a začal třít ji v kruzích. Její tělo reagovalo tím, setrvačnou proti mně. Uklouzl jsem dva prsty do její zapařené kunda. Ona hrbatý proti nim, když vklouzl dovnitř a ven z ní šťavnaté kundičky. Naklonil jsem se dopředu, dokud jsem byl schopen se švihnutí můj jazyk přes její klitoris. Pak jsem vzal prsty z její kundičky a upne pusu na její kundu, řidičský můj jazyk hluboko uvnitř ní. Začala spádovištních můj obličej vztekle. Intenzita její tlumené sténání a sténání zvýšil se stala více vzrušený. Já jsem jedl ji s pomstou, ale se stěhoval nohy tak, její boky byly zvýšeny z postele, tak to bylo čerstvé kočička šťávy olízl jsem se a ani kombinace jejích šťáv a mého semene z naší předchozí šoustání.


"Ach Gooooooooooooooood, Ryane," vykřikla Karen, jak její ruce byly svíral mé vlasy. Podíval jsem se jí do očí chtíč naplněn a zároveň strčil jazyk ven a dotkl oteklé klitoris špičkou svého jazyka.

"Argggggggggggggggghhh," zasténal Karen a hodila blond hlavu dozadu, zatímco ona prohnula se v zádech tlačí její chvějící klitoris do úst. Moje ústa se stal prakticky naplněn její sladké tělo a začal jsem jíst ji, když jsem najednou přesunul dva prsty dovnitř a ven z její těsné kundičky. O chvíli později jsem cítil svaly uvnitř její kundičky mačkání prsty jako Karen vyvrcholení. Držel jsem ústa na její kundičky a stále na ní stimulaci až Karen zasténal, "Prosím tě, přestaň, Ryan, nic víc ... jsi mě zabil."

Přestěhovala jsem se od Karen třesoucí se tělo a podíval se ke dveřím, kde Carmen stál, pozoroval nás, "Proč jsi stál ve dveřích, zlato? Přijďte a připojte se k nám," řekl jsem a pokračoval, "jsme vám chyběl. "

Líbil se mi pohled na mé starší milenec chůzi svůdně k posteli. Karen tělo bylo stále třásl v post-orgasmu blaženosti, takže jsem věděl, že jsem měl čas na Carmen, takže se nebude cítit opomíjen.

Když Carmen byla vedle postele jsem se naklonil a dal jí pusu oduševnělý a zašeptal: "Miluji tě, a já jsem tak šťastná, že jste s tím souhlasil, ale teď musím svou duši-mate pro tvrdé šukání. Jsou jste se na to, zlato? "

"Jsem tak horké právě teď, a já si chci tak moc právě teď," odpověděl Carmen a dostal se na postel.

"Chci šukat jste Doggy Style, Carmen. Tak se na pozici."

Carmen se rychle otočil a dostal se na všechny čtyři a prohnula ji zpátky dolů, řidičský boky a představuje její otevřený oteklé sex se mnou. Věděl jsem zralý milence, a ona byla jasně v náladě pro některé tvrdé kurva, předváděl za svého přítele. Popadl jsem ji štíhlý pas a jel můj hard rock penis silně se jí hedvábně horkých hlubin.

"AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrggggggggghhhhhhhhhhhh ..." vykřikl Carmen, jak můj penis zasáhla její pochvu. Nikdy jsem nebyla tak silná předtím, ale byl jsem opravdu pracoval se.

"Ach bože, Ryan. Jsi tak zatraceně velký," vykřikla.

Držel jsem její štíhlý pas pevně mezi rukama, když jsem narazil do ní znovu a znovu. Její třpytivé černé vlasy se svíjel na její krásné zpět, jak jsme v prdeli.

"Ungh Ungh! Ungh!" ona zabručel s každým tahem. Nejsme dělat jemnou lásku. To byla čistá chtíč v akci.

Nemusel jsem být nervózní bolet Carmen, jako ona byla zjevně rozčilený my ji manhandling. Kapalina proudila z její natažené díry a po mých varlatech, jak jsem pokračoval se vrhnout do její těsné kundičky. Tlak na své dlouhé, husté hřídel rostla jako její kundička se začala upnout tvrdé kolem něj. Věděl jsem, že moje sexy milenka by orgasmu během několika sekund.

Naklonil jsem se dopředu a chytil pevně převislé prsa a přitáhl si ji ke mně. Dosažení kolem mé druhé já ji chytil za druhou prsa. Poklekl jsme spolu, ruce svíral její plné pádné koule, štípání a válcování bradavky, jak jsem jack-tloukl můj penis tvrdě do její drobné tělo.

Dýchal jsem tvrdě jí do ucha a lapal po dechu, "Řekni mi, kdo je tvůj muž?"

"Ty jsi můj člověk, Ryane," vykřikla Carmen.

"Pak se mi semeno. Jdu do cum. Chystám se zase střílet mé sperma hluboko do tebe."

Carmen hlava klesla zpět na mé rameno a zlomil výkřik z ní natáhl krk jako vyvrcholení ji předběhl.

"Aaaagggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!" vykřikla a její kundička sevřel kolem mého penisu.

Věděl jsem, že jsem byl pár vteřin od Cumming, ale vzal čas podívat se na Karen. Byla zjevně v úctě mou zvířecí spojení se svým starým přítelem.

Carmen se otřásla v náručí, ale nepustil. Pořád jsem na kurva můj dlouhý tvrdý penis hluboko do její kundičky, pěchování baňatý hlavou tvrdě proti její pochvy. Pak jsem cítil silnou prudkému poklesu hluboko v mé koule a proud spermatu pulsujících mou hřídel a explodovala z mých prasknutí glans. Pořád jsem na tlačení, prvotní instinkt s kontrolou, nutí svou tekutinu do jejího sexuálního orgánu.

Zařval jsem, když jsem vyvrcholil a, s vypoulenýma biceps, držel jsem Carmen zadek tvrdě proti mému rozkroku. Uspořádali jsme takhle na chvíli a pak jsem se pustil Carmen a ona se zhroutila dopředu.

"Ach. Vy dva vypadala tak divoký, ale stále tak synchronně," vyhrkl Karen. "Nikdy jsem neviděl nic podobného předtím v mém životě."

Zhluboka jsem se nadechl, než odpověděl jsem s úsměvem, "jsi nic neviděl., Ale přijít a dát mi pusu."

Karen se dostal až na kolena a přestěhoval se proti mně. Jsem se sklonil a políbil ji na vlhké rty, když jsem se plazila ruku dolů mezi nohy. Byla odsátí mokré. Položila ruku na mou a plaše se usmála. Rád bych ještě jednou se nastěhoval a políbil ji. Brzy se naše jazyky byly vířící kolem sebe.

Po nějaké době jsem přerušil polibek a otočil se k Carmen, a plácl ji na její zadek. Dostala se na kolena a otočil a usmál se na mě a Karen. Pak řekla Karen, "jsi zažil, jak nabídka Ryan může být a vy jste teď viděli, jak silný člověk může být. Myslíte si, teď se, proč jsem spadl úplně pro tohoto mladého chovu?"

"Ach, ano. Jsem se mé pochybnosti, než jsem přišel, ale teď jsem úplně pochopit. Jsem tak rád, že jste byli ochotni se podělit o své muže se mnou."

"Ještě jsme neskončili dlouhý záběr. Ryan je nenasytná," řekla Carmen a vzala Karen za ruku, "já si nemyslím, že náš chlapec bude stěžovat, pokud ho sdílet. Vám můžu ukázat pár triků se mu zlíbí."

Na okamžik Karen měl nejistý pohled na její tvář, ale zřejmě mi ruku na její kundu a Carmen slova tvoří její mysl, a ona se zasmála, "rád bych se učit."

Brzy mé dvě zralé ženy byly na kolenou před svým semi-tvrdý penis.

"Budeme muset vyčistit svou kouzelnou hůlku," zasmál se Carmen a pokračoval: "Můj muž má opravdu rád, když si uklidit svůj penis po náročném kurva." Jako by se dokázat svou pravdu, můj Latina milenec mě vzal do úst a cucal a lízal naše kombinované šťávy z mého hřídele. Můj penis byl polotvrdý, ale brzy se vrátil do plnohodnotné erekce. Carmen opravdu šli do města na svém hřídeli a brzy jsem byl sténal. Přejela jsem prsty přes Carmen dlouhé, černé vlasy. Carmen popadl jednu z rukou svého přítele a dát to na straně můj penis ona nebyla sání. Instinktivně, Karen ovinula prsty kolem mě a začal hladit můj penis.

"Tady, jsi na řadě," řekla Carmen, ukázal tlustý, slin-slick kohout na Karen.

Karen se poprvé podíval se na mě. Usmál jsem se na ni a ona se zhluboka nadechla a položila ústa na mé obrovské hlavě. Pomalu vzala hlavu do úst a začal sát, zatímco Carmen ji držel a hrál si s mými těžké koule. Karen byla příliš zručný, ale snažila. Brzy se obě ženy olízl mé dlouhé tyče současně a já jsem byl v nebi. Zasténal jsem a zkroucené prsty ve Karen blond vlasy.

"Kurva, to je pohled," pomyslel jsem si, když jsem se podíval dolů na své dvě zralé ženy, které byly uctívat mou silnou penis. Carmen olivová pleť a černé vlasy, byl celkový kontrast k Karenina mléčně bílou pletí a blond vlasy. Obě ženy měly pevné visící prsa, které se houpaly a poskakoval jejich úsilí.

"Políbit navzájem," rozkázal jsem a přitiskla svou tvář k sobě.

Úplně se do něj, Carmen popadl Karen tvář a políbil ji. Bylo zřejmé, že Karen byla pořízena takže nepřipravený Nevěděla, co má dělat. Carmen přitiskla jazyk hluboko do Karen úst, jako kdyby opravdu chtěl políbit dávnou přítelkyni. Karen přijal to a začal líbat ji zpátky. Jako polibek skončil, obě ženy se podíval na jeden druhému do očí.

"Wow," chichotala Carmen a Karen se jen usmál.

Byl jsem v situaci pod kontrolou, a rozhodl jsem se použít posouvat hranice těchto dvou horkých zralé holky. "Udělej to ještě jednou. Bylo to tak horké," řekl jsem.

Tentokrát oba Carmen a Karen se naklonil dopředu, a brzy se podělili další polibek. Tentokrát Carmen přestěhovala objala Karen. Zatímco nádherné ženy, políbil jsem se sklonil a pohladil své tvrdé bradavky. Oni byli oba velmi vzrušený. Brzy Carmen líbal na krk své přítelkyně a pak pracoval její cestu nižší. Vzala Karenina plná ňadra v obou rukou a teď líbal a jejich olizování. Naklonil jsem se a políbil Karen, aby nemohla vyslovit námitky v této oblasti. Na nějakou dobu jsem držel pusu a pak jsem se přesunul zase pryč. Carmen byla vlastně dělá dobrou práci, když kroužil Karen bradavky s jejím jazykem, čímž je na plný svraštělé tvrdosti před sání je mezi její měkké rty. Jak cucala, Carmen pracovala se svým jazykem a taky Karen zasténal a chytil Carmen hlavu a přitáhl si ji k hrudi.

Oni oba uvedeny v jejich touze, a ulehli na postel. Karen byla na zádech a Carmen byl vedle ní, stále sání a škádlení její prsa. Začal jsem se hladit Karenin klitoris a ona zasténala a zachvěla se.

"Pojďme se posunout," řekl jsem Carmen a brzy začala líbat její cestu dolů Karen ploché břicho. Políbil jsem Karen nádherný obličej a krk, zatímco Carmen začal lízat její odsátí mokré píči. Carmen byla zjevně na rozdíl od olizovat můj cum z její přítel, a brzy Karen výkřiky byly stále hlasitější a její tělo se chvěje po celém těle. Netrvalo dlouho předtím, než Karen zažil další vyvrcholení. Zatímco ona byla v křečích orgasmu jsem cucal tvrdě na její pevné levé straně prsou, a krátce poté, co cucflek byla vytvořena. Zašklebil jsem se, když jsem označil tuto kdysi věrný ženu.

Jak Karen ještě byl v post-orgasmu blaženosti, rychle jsem se posunul své tělo kolem, tak seděla na kolenou. Dostal jsem se na záda a přestěhoval se mezi jejími stehny. Teď byla řada na mně lízat tento vdanou ženu, zatímco můj milenec by jezdím na tvrdý penis. Karen nebyla registraci, co se děje, ale Carmen rychle dostal nápad. Brzy se také vstal, a během několika vteřin, ona byla snížení její těsné, mokré píči dolů na své dlouhé husté hřídele.

"Jeď mě, baby, jízda mě těžké," zasténal jsem, když Carmen popadl základ mého dlouhého pevného sloupu, čímž ji mezi nohy. Karen byla stále jen seděl s její mokré píči vznášející se nad mou hlavou, ale nezdálo se, že se v tom, co se děje před očima. Carmen přestěhovala svůj tlustý penis do polohy a jen třel obrovský hlavou proti její promočené píči. Přestěhovala se svou velkou cockhead nahoru a dolů, její štěrbiny před sklouzla dolů na něj. Byla tak nadšená, že ji za normálních okolností velmi těsné kočička neměl žádný problém, přičemž téměř celý svůj délku.

Carmen začal pracovat její kunda svaly kolem mého penisu, zatímco sedí nehybně na mě.

Přestěhovala jsem hlavu a nasál Karenin klitoris do úst. Překvapil jsem ji, ale brzy jí přitiskla rozkroku dolů hledá kontakt s pusy. Místnost byla plná sténání a sténání ze všech tří. Jako Carmen začala mi jezdit naklonila směrem Karen, a brzy se líbali a třela své prsa k sobě. Nějakou dobu jsme byli všichni zájem v pomalém tempu, ale pak Carmen začala mi jezdit rychleji. A teď mě opravdu tvrdě jel a její ňadra se odrazí, zatímco její dech se stal rychle a mělké. Pořád jsem na stimulaci Karenin kočička, a bylo to opravdu horko. Po nějaké době Carmen dosáhl svého vrcholu a vykřikla nahlas. Zhroutila se na postel a můj tvrdý penis vyskočila z ní stejně v prdeli kundy.

"Teď je řada na tobě, Karen. Slez dolů a jezdit na můj penis," zavrčel jsem a tlačil ji od mého obličeje. Jsem si vykládá svůj cum tolikrát tento den, takže jsem věděl, že to bude trvat dlouho, než bych znovu cum. Podíval jsem se na Carmen, a ona se jen usmála se na mě. Jsem jí ukázal, že to byla moje žena, takže teď jsem opravdu mohl začít dominovat Karen, aniž by přemýšlel o mé přítelkyně, že žárlí.

Bez váhání Karen se otočila a přestěhoval se do mého rozkroku. Usmála jsem se na to, jak jsem se v očích tohoto hot štíhlé vdané ženy nahé nade mnou připravené, aby se můj pevný deseti-palcovou kohout. Nevěděla, co se dostal do.

"Pojď, Karen. Vezmi si můj penis, a dal ji dovnitř Řekni mi, kolik budete chtít můj penis," zazubil jsem se na ni.

Karen dosáhl pod ní a objala štíhlé prsty kolem mého pevného hřídele. Ona ho umístit přímo pod její těsné mokré píči, než odpověděla: "Chci své monstrum ve mně, ale budeme muset vzít to pomalu. Budete mě natahovat tolik."

Při požáru v jejích modrých očích, Karen začala snižovat sama dolů. V okamžiku, kdy můj velký penis hlavou dotkl její štěrbinu, zasténala nahlas. Sténání se změnil na výkřiky, když zvedla se na mém pevném sloupu a velká hlava náhle vnikl do její těsné otvoru.

"Takže huuuuuuuuuuuge ...," vykřikla, jako můj tlustý hřídele palec, po kousku, pomalu vklouzl do jejího mačkání kundičky jako Karen snížena sama dolů, dokud se měl šest centimetrů můj tlustý penis plněné do ní.

Ona se nehýbal nějakou dobu, lapala po dechu, než se pomalu mírně zvedla třísla, než tlačit sebe dolů další centimetr, nutit ji horkou píču protáhnout kolem obrovského ptáka.

"Jak se cítíš, Karen?" Zašklebil jsem se.

"Kurva, jsem se nikdy necítil nic takového předtím. Nikdy jsem nebyl tak plný. Váš penis je dosažení místa uvnitř mě, že jsem se nikdy ani známé existoval," zasténal Karen a odhrnula si blond vlasy z obličeje.

"Ach můj bože, ty jsi prostě úžasný člověk. Jste Hung a mít tělo jako kurva akční hrdina," pochopil Karen, jak její prsty hladil můj pevný hrudník.

Usmál jsem se a pohladil ji po štíhlé, hladké stehna s rukama, než jsem protáhl svůj tvrdý penis v ní.

"Arrrrrrrrrrrrgggggggggggghhhhhhhhhhhhh jsi tak velký," znovu zasténal Karen.

"Největší, jaký jste kdy měli?" Zeptal jsem se samolibě jako Karen položila ruce na její holé, ploché břicho, jako kdyby se měří, jak hluboko do jejího těla má pól byl pryč.

"Zdaleka největší penis, jaký jsem kdy měl. Nikdy jsem se necítil tak nacpaný. Bolí to trochu, ale zároveň to cítí tak goooooooooooooood," vykřikla Karen, jak jsem jednou protáhl můj penis v její těsné kočičky.

Rozhodl jsem se, aby svého manžela do rozhovoru, tak jsem řekl: "Jsem rád, že slyším, ale budete muset přestěhovat."

Posunul jsem ruce z jejích štíhlých stehen, přes její ploché břicho, a až do její plné prsa, baňkování těžké, kulaté, měkké, ale pevné maso s rukama a jemně stiskl.

Karen začala pomalu houpat boky dopředu a dozadu, opatrně posunete svou dlouhou, hustou hřídel téměř z její těsné kundičky před tlačí zpátky do mého probodávat tyč, pak jemně rotující své štíhlé vyzrálé boky, pracuje její kundička v kruhu, než jednou více houpání boky jemně prdele sama s mým obrovským kohoutem. To trvalo nějakou dobu, ale pak můj ženatý milenec začal pohybovat rychleji, než ona byla mírně odrazí nahoru a dolů mé dlouhé tyči, jak vydechla těžší.

Pokračoval jsem stiskla její svěšené prsa těžší, jak pod vlivem jejího pohybu. Můj Hickey byl v jasném názoru, ale Karen neviděl to ještě.

"Máte opravdu těsný píču a úžasné prsa," řekla jsem, když jsem se v pohledu na její nádherné tělo, když se opřel z místa, kde ona byla spočívající ruce na mém pevném hrudi a přejela rukama přes její dlouhé blond vlasy. Karen eroticky odhrnula vlasy nahoru a dozadu, drží to sexy, když zasténala v absolutní potěšení jako moje velké hřídele vrazil dovnitř a ven z její odsátí mokré píči.

"Pojď, Karen, jezdím na tyč těžší," naléhal jsem ji a stiskl bradavky tvrdě.

Karen vykřikla a naklonil se dopředu, znovu položila ruce na mém pevném hrudi a houpání boky dopředu a dozadu, a poskakování svévolně nahoru a dolů. Líbil se mi pohled na tohoto horkého domácnosti uvedené do svého chtíče a vyzval jsem ji. "To je to, Karen. Rád se dívám své horké tělo jezdím na penis."

"Já cuuuuummmmmmmmmmmmming," vykřikla Karen, když měla orgasmus.

Jako její kočička svaly smluvně kolem mého penisu Rychle jsem zasadil nohy na postel a nemilosrdně začal kurva můj šíleně těžké péro až do její horké kundičky, doslova praštil můj penis hluboko do tohoto zralá vdanou ženou znovu a znovu s takovou silou, že horký blond žena v domácnosti zažila orgasmus po orgasmu. Věděl jsem, že to bude trvat trochu úsilí, abych cum, tak zrychlil jsem tempo ještě víc, a šukal jsem jí kundu s každým kouskem síly, které jsem měl.

Karen dobře pěstěné nehty poškrábaný mé hrudi, když pokračoval křičet, jak její tělo bylo wracked s radostí z těžké bušení, že její kundička byla dostat z pod. Byl jsem teď ji opravdu strhující a přesunul ruce na její štíhlý pas. Teď jsem začal prudce její kundu nahoru a dolů na můj obrovský sloup tak tvrdě, jak to jen šlo, znovu a znovu bít její pochvy. Karen byla sténání a křik a já jsem pokračoval můj útok její těsné kundičky. Pořád jsem na kurva můj tlustý penis až do ní, jak jsem cítil bych cum během několika sekund. Opravdu jsem začal jack-bušil do ní se svým dlouhým, pevným hřídelem.

Comment

Comment:

Tweet

Schoene Seite :)I will be sure to bookmark it and return to read through more of your helpful data.
Thanks for the post.wholesale jordans shoesbookmark your blogwholesale nike shoes

#1 By (174.139.43.18|174.139.43.18) on 2014-08-31 23:54