Barefoot na nudistické pláži

posted on 17 Aug 2014 09:38 by optimalsolitude19
Poznámka:

Toto je pravdivý příběh. Byl jsem svědkem této události, zatímco na dovolené na Mykonos, před mnoha lety a nikdy jsem ji zapomněl. Jméno dívky je vynalezen, její myšlenky jsou moje domněnky o tom, co ona musela cítit. Akce jsou přesně tak, jak jsem je viděl. Je to jeden z nejvíce erotických věcí, které jsem kdy viděl.

*

Marcia byl 25 let postgraduální student pracuje na její historie práce na Duke University v Severní Karolíně. Byla 5 '6 "vysoký a 120 liber. Měla krásnou postavu, její prsa nebyly příliš velké, ale dokonale tvarované s desetník velké bradavky, které trčely pěkně při erekci. Byla to velmi inteligentní dívka, hrdý na své postavení v oddělení a pohodlné s muži. Ráda se v řízení v datování situacích, rozhodování o tom, kdy a do jaké míry každá romantická činnost by pokrok. Ona byla tak chytrá, a věří, že to není těžké pro ni dosáhnout. Většina mužů díval se na ni, jako nedotknutelná. Když šla, její hlava byla vždy vztyčenou a oči upřené dopředu s mírným, sebejisté úsměvem na tváři. Byla obraz ženské sebevědomí. Nemusela přítele se spíše soustředit na dokončení disertační práce. Ona a její dvě kamarádky se plánují výlet do Řecka pro zimní přestávce. Musela se dostat pryč od svých studií asi týden a zapomenout na středověkou historii.

Marcia a její dvě kamarádky přišla na řeckém ostrově Mykonos. Sharon, její mladší přítel, se dozvěděl o nudistické pláži na druhé straně ostrova. Ona a Nancy se snažila přesvědčit Marcii, aby šel s nimi. Marcia byla zpočátku váhavá. Tyto zjevné veřejné displeje je opravdu její styl. Ale představa, začal ji zaujmout; po tom všem, pomyslela si, nikdo ji znal sem a to by mohlo být osvobozující. Takže ona souhlasila jít. Druhý den ráno Marcia, Sharon a Nancy kladen na jejich bikinách s košilí na horní a krátké kalhoty v průběhu plavek. Vzali autobus do zadní části ostrova na "Paradise Beach", světově proslulé nahé pláže, oblíbený u Evropanů. Když dorazili a šli do písku, ale viděl, že to opravdu byla nudistická pláž, kde většina dívek a kluků sunbathed a povídali si a obešel bez plavek, úplně nahá. Marcia byla mírně v šoku na první, ale Nancy a Sharon se smál a myslel, že to bylo "cool". Několik mužů udělal nosí krátké speedos a některé ženy nosily své bikini dna, ale jen málo vrcholy byly v nedohlednu. Lidé seděli na pláži ručníky a ostatní šli nahoru a dolů na pláž do kavárny, aby si jídlo a pití. Pláž byla docela plná, protože to byl typický teplý, slunečný den v Egejském moři podnebí. Tři dívky vybral si místo a posadil se.

Sharon a Nancy se z jejich oblečení se rychle a posadil se nahá amnd zábran na velké pláži ručník, které přinesl, odhlašování muže v této oblasti. Marcia se stále nepříjemné s myšlenkou, že je nahá mezi cizími lidmi, tak nahý a zranitelný, ale teď cítila ještě více nápadné, že jediný, kdo se v oblečení v této oblasti, jako prudérní. Takže se zaměřil svou pozornost na sebe a sundal si košili a krátké kalhoty. Rozhlédla se nenápadně na jiné blízko sebe a viděl, že nikdo nedívá. Sundala si bikin a pak se pomalu a nenápadně vyklouzl z jejího dna. Tři dívky byly nahé na ručník. Sharon se dostal ven na opalovací krém a začal si třít v na sebe. Pak Nancy udělal totéž. Marcia vzal krém a promnul si trochu do ramen a paží a břicha, dávejte pozor, kolem ní velmi citlivé prsy. Pak udělala přední část nohy a stehna. Ona by se opalovat její přední první a zabývat se později. Cítila zdarma, nadšený tím, expozice jejího těla.

Po asi hodinu ležel na ručník se svými přáteli, takže malý rozhovor, Marcia se posadil a rozhlédl se kolem. Ona upoutal pozornost tmavovlasého mladého muže, který seděl poblíž na jeho vlastní ručník, který se na ni usmál. Ona se neusmál zpět a odvrátila hlavu, ale věděla, že byl pozorován, a je nahá, cítila mravenčení, mírně vzrušený, a její bradavky zpevněny málo. Tato nudistická pláž to bylo opravdu není tak špatné. Sharon a Nancy stále ležel na zádech. Marcia se stále neklidný. Podívala se na přehlídce, chůze a rozhodl se připojit se k nim na chvíli. Řekla Sharon, že ona šla na drink. Ostatní holky nechtěli nic a rozhodl se zůstat.

Marcia vstala. Cítila, jak zranitelná, ale nadšený zároveň. Slunce bylo vedro na její ňadra a teplý vánek zavanul přes její stydké oblasti, ji tam jemně škádlit. Začala chodit po písku mezi mnoha ručníky, vyhnout se jim pečlivě a snažil se kopat písek na něčí ručník. Její vlasy středně dlouhé a tmavé, padá jen se nad její nahé krku, mával, jak se pohnula. Písek se cítil velmi teplé, téměř horké na její bosé nohy. Položila mu hlavu a šel, jak byla zvyklá dělat, připravený, hrdě vzdorný z pohledů mužů, ale teď nahý, trochu arogantní, vědom si jejího těla. Měla pevné, vysoké a krásné prsa a ona to věděla. Předstírala, že se zapomíná na tvrdé vypadá, že byl stále jako muži (i některých žen), se odhlásila její tělo, když prošel. Začala vychutnat implicitní dráždit její nahotu, usmíval se a vychloubá její prsa, když prošel muže. Se zdánlivou lhostejností, ona by tlačit vlasy z obličeje s jednou rukou, zároveň naznačit její ňadra lehce dopředu, otáčet, jako by se podívat do dálky na nějaké daleko intrik. Teplé slunce báječný pocit na těle. Cítila chvění vzrušení, protože věděl, že muži byli pozoroval ji, když kráčel podle nich, ale ona předstírala nonchalence.

Stejně jako Marcia se blížil ke vchodu do kavárny oblasti, vysoký, středního věku, ale dobře stavěný muž šel přímo k ní a díval se jí do tváře, blokuje cestu. On byl také nahý, hubený a šlachovitý, opálený s divokou kudrnatými vlasy. Marcia poznamenal, že on byl zřejmě trochu starší než ona, ale držel ve velmi dobrém stavu. Slabě usmála se na něj, lhostejně, a pokusil se pohnout minulost. Náhle, bez varování, tento muž, který stál příliš blízko k ní, sklonil se a vzal ji vystavenou levou bradavku do úst. Marcia byla v šoku, její bradavka byla v šoku, protože ona byla pořízena úplně překvapením. Zalapala po dechu. Byla to očekával. Jednou se zasmála, více z úžasu, než z jakéhokoli potěšení, snažil se vytáhnout své tělo zpět a řekl mu prudce zastavit. Ale on ji držel na místě, zatímco on pokračoval WAS sát její bradavky a konec její prsa a nezastavil. Položila mu ruce na ramena a vyzval ho od ní s takovou silou jako ona. Ale on byl větší a silnější. Pořád cucat bradavku. Měl jí ruce na bocích, částečně kolem zad, uchycení ji pevně a zajištěna její hrudník k ústům. Teď cítila její nahotu, tak vystaveny a bezmocný. Rozhlédla se kolem sebe zoufale o pomoc. Udeřila ruce a ramena s rukama, ale zdálo se, že nemá žádný vliv na něj. On jen olizoval a cucal bradavky těžší. Marcia se ve zmatku - její bradavka cítil tak mokrá a zranitelný, takže bezmocně uvězněná v ústech. Člověk cítil, že začnou růst těžší, když nasál na něj.

Řekla Marcia přísněji, roste vztek, "zastavit to, myslím to vážně ... Co to děláš? Vypadni ze mě!". Muž ji ignoroval a držel sání a lízání stejný bradavku. Marcia otočila hlavu vlevo a vpravo, velmi v rozpacích z toho, co se děje, hledá pomoc, ale stále doufal, že to byl neškodný vtip, nějaký druh topless beach zahájení žert. Ale on byl opravdu zachází příliš daleko. Dostala velmi rozzlobený a tiše vykřikl: "OK, to stačí!". Ale ona nemohla dostat pusu od hrudi. Udělala ruce v pěst a obořili se na vrcholky ramenou, bez reálného efektu. Snažila se vytáhnout za vlasy, ale to bylo kluzké potem a rukama sklouzl. Zavrčela, "Oh Shit, budete zastavit?". Pořád o napadení stejné bradavku, sání ho hlouběji a lechtání špičku jazykem. Tak to pokračovalo asi minutu.

Cítil, jak se její bradavky dále ztvrdnou do úst proti své vůli, stává tuhý vyčnívající bod pro rty dráždit. Ona byla stále trochu vzbudil i přes její hněv a odpor. On olizovat těžší a těžší, na prsou, to jí dává šanci získat zpět svou vyrovnanost. Marcia byl rozrušený. Co se děje? Kdo byl ten chlap a jak se opovažuje tohle udělat? Napjala a svíjel její tělo, snaží se uniknout zoufale přesvědčivé vjemy přicházející z úst a jazyka. Snažila se tlačí na jeho hrudi. Ale bylo to k ničemu. Cítila, že oslabení z boje a z radosti, že se neochotně pocit. Snažila se utéct, ale nohy se potopil do měkkého písku, což je pro ni těžké se pohybovat nohama, takže útěk nemožný. Jak oni bojovali, ostré nárazy potěšení z ní tryskala bradavky, roste do celého prsou, zaplavující její hruď a šíří se do celého těla. Jeho jazyk tančil kolem její bradavky, jak se cucal, jí posmívat, škádlil, a pak se zaměřil na samém konci, posílat ostřejší obvinění z pocitu přes její hruď. Pokračuje bitva mezi jazykem a bradavky. Marcia zvolal tiše, "Oh No!" Muž jen zesílil jeho sání.

Začala dýchat a ven trochu víc a rukama se snaží přesunout ho z jejího prsu nebyly tlačí s takovou silou. Řekla opět k němu, tišeji tentokrát, "Prosím, přestaň, každý může vidět." Pořád se na to, co dělá, je-li něco více soustředěně. Marcia se cítil závrať, zmatená a omámená. Snažila se soustředit svou vůli. Musela to hned zastavit. Ale její bradavky byl vždycky její slabé místo, extrémně citlivý, dokonale tak, skoro jako erotický oblast jako její klitoris, a dělá se jí přesně to, co by nikdy vydržet dlouho. Ona měla orgasmus v minulosti, kdy se lidé cucal bradavky dost dlouho. Marcia zasténal ve frustraci a erotické utrpení jako člověk pokračuje ve své hluboké sání prsou.

Muž si stanovili nohy pevně do písku, držel ji pevně jejími stranami, a držel ústa ve stejném prsu, nikdy váhat, vždy sání, olizování, škádlení, mučit Marcii, když se snažila proti jeho jazyku, ústech, ruce , jeho vůle. To šel na další minutu, jako by se jí prsa a ústa byly zamčené v tichém boji. Když bojoval proti němu, cítila rostoucí panice a zoufale se snažil obsadit svou mysl jinde, myslet na něco jiného, ​​ignorovat to, co dělá s ní, něco jiného ... něco ... její byt na akademické půdě, její disertační práce práce, něco jiného ... něco ... jiného ... ale cítila její duší chytil jeho jazykem a rty, vytrhl zpět z místa, kde se snažila uniknout ... od té útočiště zde. .. do teď, na sebe, na své nahotě, na její bradavky, do vzrušujících pocitů dával jí. Ach, Bože, nemohla uniknout. Ale bála dát dovnitř nasáván a olízl a okusovala a potěšila zadávací maso prsou a přivedl ji neochotně zpět.

Marcia hlava se vrátil jen málo a zavřela oči, jen na chvíli. Ne! Musela se držet její koncentraci. Musela se. Nemohla přinést na tohoto muže a jeho ústa. Ale ona věděla, že v blízkosti místa vzdát, nemohla vydržet mnohem déle. Dýchala těžší a ona cítila, že její pravá bradavka, druhá, také stal se velmi tvrdě. Marcia jen málo sténání, lapal po dechu zvuky a držel ruce na ramena muže, opět tlačí ho, ale uvědomila si, že nemá reálnou šanci ho její bradavky. Srdce jí divoce bušilo. Zavrtěla hlavou sem a tam zklamáním, úzkostí, se snaží vyčistit hlavu, a popadl po stranách obličeje, zoufale se snažil tlačit ji pryč. Musela uniknout této veřejné muka. Byla to její poslední šance, jak udržet svou důstojnost, svou hrdost. Bojovala získat její odhodlání, její vnitřní sílu; musela bojovat s pocity, se snaží odolat, ale jeho vzrušující dotek, jeho jazyk byl postupně vyhrávat. Nedokázala překonat ohromující pocity sání jí dávala. Viděla, jak lidi kolem sebe, sleduje, co se děje, a cítil, exponované a ponížený. Opět se pokusila uniknout vyklenutí její horní část těla zpět od úst, ale on ji držel pevně v jeho rukou. Jeho ústa se nikdy opustil její prsa. On řídil její šílené. Pokud pouze bradavky nebyly tak něžný a citlivý. Jeho jazyk byl nesnesitelný, vzrušující, neústupný, tvrdý, krutý, ale ... tak sladký, po této kritické části ni. Ona dostala tak vzrušený, tak nadšená, že ona cítila ohnivé záře tohoto vzrušení začne pohybovat dolů nižší, na břiše, hladil její stehna s teplými brnění, rozprostření úponky a zneklidňující naléhavostí, rozechvěle do svého rozkroku, kde se teplo a vlhkost a sexuální bolesti splnit tak rozhodně. Krutá ústa nikdy neopustil svou bradavku.

Slabě Otočila hlavu a rozhlédl se znovu a viděl jiné lidi sledovali ji v zajetí. Její oči byly napůl zavřené a ústa měla pootevřené; nemohla soustředit víc na nic jiného, ​​než jeho úst se jí sání. Byla překvapená slyšet prosby, sténání zvuky a malé sténání extáze, když hovno. Uvědomila si, že tyto zvuky přicházely z ní, neúmyslné, nezvaná její vědomé mysli, jako by její bradavky a prsa, její tělo měl hlas jeho vlastní. Sladká napětí se zvedlo v ní, jak se cítila sama dává do neúprosné jazyk a rty na její hrudi. Stále cítila určitou rozmrzelost na její veřejné bezmocnosti, tuto zradu svého tak křehké nahotě, ale nemohl s tím nic dělat. Stala se slabší a slabší a odstoupil jako muž pokračoval sát na její prsa na další celou minutu. Ona se svíjel její hruď, jako poslední přetrvávající, ale umírá projev svého bývalého odporu, pohybem doleva a doprava, zpět a vpřed, ale její bradavka nikdy neopustil ústa. Její pravé ňadro, kartáčovaný, se odrazil na jeho hrudi, když se snažila, vysmívat se tento bradavky, kalení to, dělat věci horší. Jeho jazyk pokračoval ve své neúnavné práci, jeho útok na ni. Její nohy se začal třást a brzy vyrostl vratký, příliš nestabilní, aby ji už podporuje, a ona klesala pomalu dolů, čímž její držení těla do polohy napůl sedí, dává se do nesnesitelné podněcování přicházející z úst na její prsa, zdálo se, že jeskyně v bezmocně na písku pod nimi. Mužova hlava a tělo následoval ji na zem, zůstat pevně na ní. Zhluboka bez letup, sladce trestat ji teď hypersenzitivní bradavku, vyrvat z jejích novějších a hlubší potěšení otřesy, doprovázené jemnými křik a žalostný nářek.

Byla teď seděla spíše v podřepu, a měl pravdu s ní, kolena ohnutá agapé s koleny muže mezi nimi, s neodolatelnou ústy lisované pevně na hrudi, vzrušující její bradavky tělo na žhavosti. To bylo příliš pro ni nést. Jeho rty a jazyk se ji zabil. Zavřela oči, pomalu, ale pevně v posledním gestu kapitulace. Její hlava se vrátil, bezděčně vyčnívající bradavky blíž k němu. Rukama sevřel ramena. Její ústa se otevřela trochu víc a pak s dlouhou otřásl se dal zcela do něj, do něj. Starala se o ničem nyní kromě intenzivního potěšení běží přes její tělo. Vydechla a nechala se malé sténání zjevným potěšením, všechny váhání pryč, vší skromnosti zapomněl, ne více předstírání. Přestěhovala ruce z jeho hlavy a dát je na vrcholu své vlastní hlavy, kombinující prsty v její vlastní vlasy, houpací její straně hlavy pomalu stranu, jako kdyby jen částečně při vědomí, ztratil v sladké trápení, naznačil její demisi, její podání. Tento nečekaný útok na životně citlivé, erotické oblasti, jí nakonec přemohl. Nemohla bojovat víc. Lízání a sání pokračoval dokud ne ona byla stále odstoupil, opřela si tvář na jeho levé rameno, lapal po dechu a sténal, nedbaje lidí kolem sebe pozoroval její bezmocnost a vzrušení. Začala líbat na vrcholu své nahé rameno, jak se cucal, její jazyk vychází jen trochu, když ochutnala jeho kůži, snaží se vrátit malý zlomek toho, co dělá s ní, jemně olizuje horkou kůži na horní části zad a rameno.

Muž se rozjel na chvíli podíval na její tvář, půl úsměvem na rtech, oči byly zavřené, a pak okamžitě začali na pevném její pravé bradavce. Tam byl žádná šance pro ni zpět. Dal mu stejného zacházení. Tiše vykřikla "Ohhh ... Bože ... No". Roztřesený spam běžel když její hrudník. Její pravá bradavka byla ještě citlivější než její levé straně. Cítila, jak se vlny stimulace samozřejmě přes její tělo znovu, když se její nohy se postupně, ale nakonec podlomila pod ní úplně. Zhroutila se na zadek pomalu na záda a šel za ní dolů na písek, stále cucala pravé ňadro, jak padli. Byl neúprosný, nikdy nechat až na chvíli. Nechala své tělo jemně a pomalu klesat, dokud se plně ležela na zádech na písku s úst připojené k ní, zapomíná na každého, kdo kolem ní, ohromený pocity. Ležel na ní, jeho měkké tělo líbat její, nohy mezi její. On pracoval na její bradavky, až vykřikla a zasténala znovu, víc vášnivě tentokrát, a objala pevně kolem hlavy, stiskl ho, jako by se zablokovat muka. Její hruď zvedala a klesala se svými měkkými výkřiky a hlubokými nádechy; hlavou sledoval její hrudník - nahoru a dolů - ale nikdy pustit. Písek byl horký na zádech, ale jeho ústa byla teplejší na její bradavky.

On pak začal tahat ústa zpátky, pryč od pevně sání na prsou, ale stále držel její bradavky tělo v jeho rty jemně, protahovat ji nyní výběrového bradavku s měkkým naléhání, rozšiřuje se, škádlí ho špičkou svého jazyka ale drží na samém konci prsu nafouklé s úst - konečně uvolněním úplně. Opakovaně to udělal. Byla příliš omámený myslet na nic, ale teď mu ústa; byla absorbována do úst a jejího připevnění k jejímu tělu. Pustil bradavky a teď začal lízat zadávací spodní pravém prsu, pak nahoře, po stranách a pak zpět na její bradavky. Udělal to znovu a znovu, takže její prsa leskla jeho slinami. Políbil a lízal citlivé oblasti na straně prsou, kde začíná bobtnat. Přejel jazykem po celém vnějším prsou, takže postupně menší soustředné kruhy s jeho jazykem, dokud se soustředil opět na její teď akutně citlivé bradavky - ještě více, takže neustálé dráždivosti - lízání mokré kruhy kolem konce a pak lechtání samotnou špičku jazykem. Kdykoli to udělal, její horní část těla sebou škubla a její ruce svíral o hlavu těsněji.

Byla naprosto bezmocná, ztracená vášnivé vlny koupala její tělo. Nejprve to byl její levý prs; nyní příliš citlivá právo byl metodicky obléhán, škádlil a vzbudil na vrcholu vzrušení u tohoto muže. Oh, co se dělá s ní? Nemohla si vzpomenout, kde byla, nebo dokonce, kdo to byl. Začala nedobrovolně pohybovat její zadek mírně nahoru, stisknutím vagínu na jeho stehna. Cítila, jak jeho erekce naráží podél její vnitřní stehna a pak k ní blíž, poblíž jejího otevření, špička jeho penisu jen kartáčování až lehce proti její mokré stydkých pysků. Byla v mukách.

Pak udělal něco, co nečekal. Jako její pysky byly tak jemně škádlil špičkou svého penisu, vzrušující jí, nesnesitelný ji důsledků těchto doteků, začal olizovat její bradavku s bytem jeho jazyka. Vzal ji za ruku a přitáhl si ji pravou ruku zpět přes hlavu do písku, vystavovat její hladké, nahé podpaží. Začal svůj jazyk na její pravé bradavky, přejel jazykem pomalu hrudi, po jejím boku, na její podpažních a začal ji líbat a polechtat ji tam s jeho jazykem. Bylo to, jako kdyby k úrazu elektrickým proudem běžel přes ni. Snažila se vytáhnout ji za ruku dolů uniknout tuto novou bolest, ale nešlo to. Držel ji pevně nad hlavou. On pokračoval dráždit a mučit ji v podpaží se špičkou svého jazyka, lízání zvedla ruku a pak zpátky dolů na její podpažních znovu. Pak zpět na její bradavky a pak zpět do svého podpaží, znovu a znovu a znovu. Chystala divoký. Nikdo nikdy udělal to s ní předtím. On dělal šílené malé kruhy se svým jazykem, když provokoval a škádlil ji do sténající zapomnění.

Comment

Comment:

Tweet