Black Fucked a Bred

posted on 17 Aug 2014 10:02 by optimalsolitude19
Tillie byl šokován si uvědomit, že ztratila veškerý odpor k tomu, co se s ní děje. Byla tam jen na kolenou, což Tyrone se ji znásilnit jeho masivní kohout, a ochotně sání prsa její máma je, pomáhá její máma masturbovat sama orgasmu. To ji šokovalo dál, když její máma jemně políbil ji na hlavu a zapředl: "Ty jsi dobrý, trochu tit-zelenáč, Tillie. Sakra, budeš dělat vaše máma cum se vším tím dobrým sání."

Na okamžik, který šokoval Tillie zpět do vědomí, a přestala olizovat její máma je bradavku a pokusil se vytáhnout hlavu dozadu. Ale máma držela hlavu pevně na svém místě, a varoval: "Ne, nemusíte. Ale teď už dost teorie, připravte se na sex svého života a vyzkoušejte erotiku u nás. Můžete si do postele pozvat jak holky, milfky, tak swingers, páry, lesbičky, gaye, bisexuály, každého, kdo vás vrušuje. Na sex seznamce na vás čeká nepřeberné množství profilů, které založily ženy z vašeho okolí, mezi kterými je až težké si vybrat. Užijte si sex s lidmi ze svého okolí bez jakýchkoliv závazků. Nemáte seznamkové štestí na ty správné sexuální partnery.

Zdarma se zkuste zapojit do našich chatů, a když budete chtít svuj sexy objev kontaktovat, staňte se členem a napište mu. Dospělí používají Seznamku k různým formám seznámení, i k nalezení kontaktů pro dobrodružství na jednu noc a rande. Pokud si myslíte, že život je moc krátký na to, abyste byla erotika provádena jen s jedním partnerem, jste na správném míste - nová známost na vás čeká. Najdete tady sexy partnery z Prahy, Brna, Ostravy, a dalších měst, kteří touží po tom, splnit všechna vaše prání - pokud jim to dovolíte. Díky nám zažijete takový sex v Ostravě , jako nikdy předtím.

Nekterí touží po erotické nevere, aby si uvedomili, jak moc potrebují svého partnera. Najdete tady sexy partnery z Plzně, kteří touží po tom, užít si s vámi sex vašeho života. Proč se rovnou nezkusíte seznámit, v našich chatovacích místnostech vás ocekává jiste nejméne jedna krásná žena. Chaty mužete použít i k seznámení s několika členy, se kterými můžete třeba uspořádat orgie, ve kterých erotika bude hrát prim. Dospělí používají Seznamku k různým formám seznámení, i k nalezení kontaktu pro dobrodružství na jednu noc a free sex.

Nenechávejte si svoje sexuální fantazie jen pro sebe, u nás najdete spoustu páru, kterým jde jen o to jedno - rhavý sex ve trech, bez závazku a bezpecne. Nekterí lidé hledají online dlouhodobé partnery na sex, jiným ke štestí stací dirty talk a erotické konverzace. Zaregistrujte se zdarma, sex bez hranic na vás čeká po pár kliknutích myší. Singles tyto služby využívají, aby se už nemuseli zbytecne pachtit po kontaktech a nakonec stejne domu chodit sami. Proc se rovnou nezkusíte seznámit se singles v našich chatovacích místnostech.

Láká vás sex v Ostravě s baculkami, holkami odvedle, svůdnými páry, milf nebo snad máte nějaký speciální fetiš. Když ženy používají chaty, na rovinu mohou říct, co hledají, a to samé jim můžete říct i vy. Singles z celé České republiky se obracejí na seznamky a podobné služby, protože mají příliš rušný život na to, aby nekoho hledali v reálném živote. Kdo by netoužil po dobrodružství s free sexem bez nepříjemných závazků a následků. Nemusíte hledat jen jednoho sexy partnera - Seznamku mužete použít i k seznámení rovnou s několika členy, se kterými mužete zažít spoustu zábavy a uspořádat treba hromadný sex v Kutné Hoře .

Můžete dostat zpět do sání prsa vašeho Momma, nebo ti facku hovno z vás, ty malej kunda kurva." Ona popadl jednoho z Tillie rukou a strčil ji mezi vlastní nohy. "Tady, baby, si můžete zahrát s vaší máma je kočička, taky. Dejte si prsty do mé mokré píči a vetřete ho jako dobrý malý děvky."

Tillie pokorně poslechl, začíná se pohybovat prsty sem a tam její máma je teplé, mokré píči, a pokračuje sát na prsu v ústech.

A celou tu dobu, cítila Tyrone je velký, černý péro bušení pryč v její kundička - který byl nyní promočené - a nebylo nic, co by mohla udělat, ale tam ležela a nechala být znásilněna. Slzy i nadále klesat dolů po tvářích, ale její vzlyky začaly být nahrazeny malými sténání, že přišli z hluboko uvnitř ní.

Po chvíli, její máma se otřásl v orgasmu. Momma vytáhl Tillie v uplakaným lícem nahoru z její prsa a políbil ji na ústa. "To je dobře. Dělal jsi máma cum, stejně jako dobrý malý kočička děvka." Bez varování, máma facku Tillie tvář tvrdé, a řekl jí: "A teď budeš nechat Tyrone, aby vám děvka pro černý kohout."

Slap přinesl Tillie zpět na hluboké povědomí o tom, co se s ní děje, ale než mohla myslet, její máma ji uhodil znovu, a nařídil jí, "Spustit kurva ten velký, černý péro, jako byste ho miluju!" Když Tillie hned neodpověděl, Momma plácl její tvář znovu těžce. "Řekl jsem začít spádovištních ten černý péro s kočička Teď to!", A pleskla Tillie tvář znovu.

Když se její máma vytáhla ruku zpět, ve strachu Tillie začal pohybovat boky jen trochu dopředu a dozadu. "Dělám to, máma, já to dělám."

"Dělat co? Řekni mi, co děláte s vaší děvka kočička!" Další facka. "Řekni to!"

Tillie slabě zamumlala, "já jsem spádovištních. Jsem spádovištních, Momma". Jak to řekla, ona se stěhovala její zadek sem a tam trochu nadšeně a doufal, aby se zabránilo dalšímu trestu. Bohužel, takový postup začal pocity mezi jejíma nohama, hluboko v její píči, že se snaží necítit. Ale ona nechtěla, aby se znovu poražen.

"Mluv špinavé, holčičku - mluvit jako děvka, a řekni mi, co děláš s tou děvka kočička z vás." Tillie zaváhal, a máma ji udeřil znovu. "Nenuť mě, abych tě porazil, holka! Začněte mluvit!"

"Prosím tě, mami, ne, nenuťte mě říkat takové věci," prosila Tillie.

Její protest byl se setkával s jiným ostrým plácnutím od Momma, a také s tvrdým plácnutí na zadek od Tyrone, který zavrčel za ní, "Radši poslouchat vaše máma, mrcha, a začít říkat nám, co děvka chováš s šťavnaté kundy. A radši držet spádovištních, že hezká, bílý zadek nahoru a dolů na mé černé péro, taky. "

SMACK!

"Owww! Ach, Bože, prosím, přestaň!"

Momma plácl její tvář znovu.

"Owww!" Nemohla odolat déle. Se slzami v očích, vykřikla, "Já jsem kurva! Pořádku?" Stydět a jejích vlastních slov, se škodolibě hrbatý její zadek divoce nahoru a dolů na velký penis zaplňují její kundu. Její slova byla nezřetelná, když bezmyšlenkovitě chrlil je tam. "Jsem kurva, já jsem kurva velký, tuk, černý kohout! Ach, Bože, já jsem kurva velký negr péro!"

Tillie byl šokován zjištěním, že špinavé slova chrlí z úst Zdálo se, zmírnit bolest, a zvýšit nepopiratelnou radost a teplo, které cítila mezi nohama. Další slova vypadla z úst, jednodušší tentokrát. "Jsem kurva černého kohouta ..." Hlas jí selhal na mumlání, když dodala: "... s mým děvka píču."

Ach, Bože, pomyslela si, Jsem opravdu stává děvka, bezmocná děvka, která vlastně rád, že ji znásilnil s velkým, černého kohouta? Když si myslel, že slova, "velký, černý kohout", cítila plnost v její píči, cítil, jak masivně oteklé Tyrone penis byl v ní, jak se naplnil ji až úplně, aby se cítila tak úplně plněné kohout, že ona nemohla " t cítit nic jiného, ​​než její bezmocný kočička je v prdeli. A znovu si uvědomila, jak její kundička byla nevědomky utahování se kolem Tyronova obrovské kurva-stick, sání na to, jak se ponořil ho hlouběji a hlouběji do jejího břicha.

Další plácnutí na její bolest v dolní části přišel těsně předtím, než ji Tyrone nařídil, "A teď mi řekněte, aby vám prdele, děvko. Řekni to!" Nečekal, ale opět udeřil její zadek, a praštil jeho penis v ní tryskající mokré díry.

Tillie hlava klesal dolů na postel. Zamumlala do polštáře, "To mě poser."

Smack! "Řekni to ještě jednou, ty děvko! Řekni mi, co chceš."

Nelze odolat, nemohl myslet na nic jiného než poslouchat a vyhnout se další trest, Tillie znovu zamumlal, "Seru na mě." Strašný, že jsou opět hit, ona pokračovala zpívat, "To mě poser ... Unhhh ... kurva mě ... kurva mě ...".

Jako kdyby se prostě poslouchat její žádost, Tyrone udeřil obrovský penis se v ní, a šukal kundičku do celkové podání. Tillie pokorně ležela pod ním, a nechala se houpal sem a tam jeho tlačení do a ven z ní, cítila jeho silné ruce ji držel za zadek pevně nabodl na jeho penis, který vypadal, že roste větší a větší v ní po celou dobu. Alespoň ona nebyla bití už ne.

"To mě poser ... kurva mě ... kurva mě ...".

Myslela si, že to, co ona musí vypadat, zadek ve vzduchu, její roztaženýma nohama, a tento obrovský černoch s jeho obrovský, tlustý penis znásilnil její mokré, oteklé kočička, která nadále reagovat na jeho výpady stlačením a dojení na velký péro cítila, strčil si do ní. Pokud nebyla děvka, ona jistě vypadal jako jeden.

Její myšlenky byly přerušeny Tyronova hlase, když hovořil k ní máma. Oni by oba ji pozoroval a poslouchal její blábolení. On řekl: "Ano, vaše holčička je výchozím rád má velký, černý penis do její kundičky. Její nadržená kunda je sání péro pro všechny stojí za to."

Nadšený, Tillie je máma vyjekla: "Vy to děláte, Tyrone! Děláte jí děvka, děvka pro černý kohout. Brzy jí bude prosit, aby se černé choval."

Tillie se snažil zavřít se na slova, ale nemohla. Stejně tak by mohla zastavit její odsátí mokré píči z reakce na bytí v prdeli Tyronova obrovský, nateklý penis. Plakala více, a mluví méně, ale aby se před bitím, ještě občas zamumlal: "To mě poser ... kurva mě ...".

Tyrone jí řekl: "Myslím, že je čas, abyste začali chovat jako dobrý, trochu coura a dodal:" Prosím, "do svého slovníku. Chcete tuto penis do své kundy, můžete požádat Tyrone, prosím jdi do prdele."

Ze strachu, že se chystal ji znovu udeřil, Tillie poslechl jeho pokyny. Snažila se dostat slova ven. "Prosím ... prosím, do prdele." Její tvář zrudla studem, ale řekla to tak jako tak.

Tyrone udeřil ji holou prdel ostře. Tillie vykřikl zmateně, "Owww! Udělal jsem, co jsi mi řekl! Proč jsi mě zase praštil?". Zavrtěla se obnovila pláče.

Tyrone vysvětlil: "Poslouchej, slečinko, jsi moje děvka, a můžu porazit prdel kdykoliv chci. Rozumíš?"

Tillie neschopnost odpovědět vyústila v další plácnutí na zadek, jak vztekle řekl Tyrone, "zeptal jsem se tě ptal, děvka - Rozumíš mi?"

"Ano, ano! Chápu!"

"Co rozumíte? Opakujte ho zpátky ke mně, takže vím, že to mám."

Nechtěla, aby se znovu zasáhnout, a tak se poslušně, pokud tiše odpověděl: "Chápu, že ... jsem tvoje děvka a můžete porazit prdel kdykoliv budete chtít." Řekla, že slova rychle, nervózní, aby to za sebou.

Tyrone hladce přejela bolest dno s jeho teplé ruce a řekl: "To je lepší. Myslím, že začínám znát své místo, jako dobrý malý děvky. Nyní můžete buď dostat svůj zadek porazit víc ... nebo si můžete zajít zpět do pěkně s žádostí o můj penis do prdele své bílé děvka píču. "

Ach bože, tam prostě není úniku noční můru. Stále dýchal přerývaně přes slzy, Tillie zasténal a opuštěné odříkávat: "Prosím, kurva mě ... prosím do prdele ..." Obávám se, že ona není dost poslušný, a strach z další trest, dodala: "Prosím, kurva moje děvka kočička, "a roztáhla stehna trochu dále od sebe, aby Tyrone, aby ji kopí ještě hlouběji s jeho tlustý penis.

Nepatrná změna úhlu způsobil jí pocit, že strčil do ní intenzivněji, a malé chvění začala běžet přes její kundu, přimět to, aby zmítat a křeče kolem Tyronova penis. "Unnhh ... unhhh ... Ohhh ..." zasténala do polštáře její tvář byla stisknuta dolů do, a sevřel v listu s malými svinutých pěstmi. "Unnhhh ... UNNHH ... OHHHHH ..." Její kundička pocit, jako by byl v jednom ohni, ale zároveň tryskající čerstvé vlhkost mazat Tyrone trvale se zvyšující tempo tahy v šukat otvoru. "Ach, Bože, no ... aby to zastavit ... prosím ... ne ... ne abych ... nedělají mi ...".

Ale bylo příliš pozdě. Momma vykřikl, "Seru na ni, Tyrone! Seru na její těsné, trochu kočička a aby fena cum na svého ptáka!" Přejela si rukou Tillie vlasy, a řekl se stejnou láskou a krutosti, "To je ono, baby girl. Tyrone chtěl, aby vám ejakulovat po celém tom velký penis z jeho, a jakmile to uděláte, je to více než ... vy" ll být děvka pro černý kohout po zbytek svého života. Jste připraveni být cum děvka pro černý kohout? "

Tillie zasténal, "No .. Prosím ... Přestaň ... Nenuť mě ... Nenuť mě ..."

Ale bylo příliš pozdě. Nemohla zastavit řvoucí vlnu pocitů způsobených kurva byla dostat. Její kundička dostal žhavější a žhavější, než to konečně přetekla.

Najednou vykřikla: "Ó, Bože! Oh, Bože! Bože, zatraceně! To mě poser! Oh, do prdele moje kočička! Seru na moje děvka kočička!"

Sáhla dozadu s rukou a popadl Tyrone za ruku, jak to zvedla boky pod ním, nutit jej ponořit hlouběji a rychleji do ní, a vzpírá sebe nekontrolovaně zpět proti němu. Její kundička křečovitě pevně kolem jeho masivní penis jako její orgasmus prudce přes břicho, což jí otřásla a namočit se s ní cum šťávy.

"Ach, Bože! Oh, kurva! Jsem Cumming!" Její hlas byl smutný, ale žádostivý kvílení. "Do prdele, Cumming moje kočička je na velkém negr péro!"

Tyrone vrazil obrovský penis dovnitř a ven z její kundičky. Vlny a vlny tepla a pulzující projel jí jako Tillie cítila další orgasmus přijít shazovat přes její tělo. Ona drápy na listech, zavrčel jako prase, a její prsty zkroucené za zády. Byla zvedla zadek, vzpírá divoce nahoru a dolů na velké, horké penis do její kundičky.

Tyrone, protože věděl, že byl naprosto bezmocný potřeby její kundička je teď, křičel na ni, "Proč bych měl seru na tebe, děvko? Huh? Proč bych vám můj krásný velký penis?"

Naprosto opouštět žádnou ostudu, čerstvé slzy tekoucí z očí, Tillie vykřikl: "Ach, Bože! Protože já to potřebuji! Ach, Bože, potřebuju moje děvka kočička v prdeli! Prosím, kurva moje děvka kočička!"

"Jsi moje děvka teď? Ty děvka pro černý kohout?"

Tillie byl bezmocný neúnavné bušení v břiše, a vykřikl: "Ano, já jsem tvoje děvka ... tvoje děvka ... tvoje děvka ... ach, bože, jen kurva meeee!"

"Vy rádi, že ten velký, černý péro v děvka kočička teď, ne? Nestyď se a řekni mi, co kurva jsi za to."

"Ano, ano!" Vzlykala Tillie. "Miluji svou velkou, tlustou, černou penis do mně! My děvka kočička miluje mít černé péro v něm! Oh, do prdele, do prdele ... kurva mé kundy a aby mi kurva!"

Stále není spokojen, i když stále na bušení jeho obrovský tyč do ní kape mokré píči, Tyrone ji nařídil, "Prosím, informujte svého máma, holka. Řekni jí, co kurva jste."

Tillie zasténal zoufale, "Ach, Bože, mami, já jsem kurva ... Jsem děvka pro černý kohout."

Její máma odpověděl: "Pak myslím, že jste připraveni, aby se černoch v cum v píči, že jo?"

Tillie realizován v šoku, že to je přesně to, co její kundička to chci, to, co se náhle toužil. Energicky přikývla hlavou a řekl: "Ano! Ach, ano! Moje kočička chce cum! Ach, Bože, jak já chci, že velký černý kohout na mě naplní jeho semene!"

Momma zazubil se na Tyrone, a řekl: "Slyšel jsi kurvička, Tyrone. Chce, abys naplnit břicho s některými z té dobré černá-dětský krém."

"To je to, co chceš teď, ty děvko? Chcete Tyrone zaplnit tu bílou kočičku tvůj s jeho semene a dát černé dítě v tobě?"

Tillie bylo mlácení divoce na postel, ale uklidnil sebe dost začít houpání boky dopředu a dozadu v ustáleném, intenzivní rytmus, spádovištních se nahoru a dolů na Tyronova masivní kohout, napíchávat sama na něj. Teď vědomě používá kundičku svaly sát na to, aby to mléko, snaží se, aby to střílet cum v ní. Poté, co byl se změnil na feny v teplo, Tillie už nemohl zadržet čisté, nespoutanou touhu z řinoucí se z jejích úst.

"Ano, chci ho!," Vykřikla. "Ach, Bože, beat můj zadek a znásilnil mě! Chci, abys strčit svůj velký, černý péro v mé píči a dej mi svou cum! Dej mi to! Dej mi svou šťávu, a kurva černé dítě ve mně! " Pokračovala kurva se zběsile nahoru a dolů na jeho penis. "Líbí se mi to Udělej mi tuku kuňka těhotnou fenu To mě poser, střílet špinavou cum v mé píči, a aby se mé břicho naběhnout s černým dítětem Ach, Bože, Tyrone, kurva svou kurvu -! Kurva váš bílá děvka a dát cum v její kunda! "

Její kundička stiskl pevně kolem jeho tuku penis, tahem je hlouběji v ní, a pak dojí jako Tillie cítil silný, horký krém vybuchující z jeho Tyronova penis a tryskající hluboko do jejího lůna.

Stejně jako jeho horký pól začal tryskající sperma do bezmocné dívky -! Nyní beznadějně černý kohout kurva, Tyrone zavrčel: "Už je to tady, ty děvko Vykuř na ten velký, černý péro v píči, a vzít mou cum Vezmi si to, ty špinavá , bílá děvka! "

Tillie hrbatý a cucal poslušně a yowled, "Oh, kurva, mami, já začínám moje kundička plná černého dětský krém!"

Tyrone penis, strčil až po jílec v její těsné díry, pokračovalo čerpání cum na ni, a její kundička stále na sání na tom, dojení se každou kapku, že by mohl. Tyrone zasténal se na ni, "já vyplnění vašeho bílou kočičku s mým cum, můžete kohout milující děvka!"

Tillie zakňučel zpátky, "ano, vyplňte mě - Dej mi vzít cum jako děvka, jako špinavé, bílá děvka, která miluje černý péro v její píči"

Nakonec vyčerpání, Tillie ležel na posteli s Tyrone je masivní, svalnaté tělo, ležící na ni. Jako kdyby byli hypnotizován, fňukala znovu a znovu ve snách, "Miluju černého kohouta ... Miluju černého kohouta ...".

Když Tyrone nakonec stáhl jeho masivní člen z jejího cum naplněné díry, a sjel z ní, ona se rychle otočila sama nad a curling se nahoru do klubíčka, láskyplně vzal jeho deflaci, ale stále obrovská, penis do úst, a cucal na tom, vrní jako kojence. V jednu chvíli se zastavila a zadívala se do velké, černoch očí a tiše řekl: "Chci více cum na břiše." Rychle zčernalo šťastně slurping na jeho tuku penis, přičemž jak hodně z toho do pusy, když mohla.

Tyrone se sklonil masivní ruku a odhrnula si vlasy, říká: "To je v pořádku. Můžete cucat péro, malá holčička. Vím, že moje malá bílá děvka potřebuje více černého kohouta a cum."

Tillie zakňučel šťastně, když držel velký penis v její malé prsty, nacpal ji do úst chamtivý, a lapování pryč na to s jejím jazykem.

Máma se naklonila sledovat její dcera coura hladově sání na černé péro, a řekl: "Sakra, Tyrone, ona to určitě děvka pro černý kohout se nyní podívat na její sání na vás -. Nemůže nabažit teď - jen se chce více tohoto báječný, černé dítě výrobu šťávy. "

A pak Tillie řekla: "Tak běž a sát na této hezké, černého kohouta, ty malá couro. Jen tam ležel a nechal Tyrone cum vsáknout do Slutty, bílá kočička, a přemýšlet o tom, roste černé dítě ve vaší břicho. A vy si myslíte o, když vaše břicho začíná otok nahoru, říká všechny své přátele ve škole, že máš negr dítě ve vás, že jste Tyrone děvka, a je to černo-choval vás. Jste coura, malý bílý děvka pro černý kohout teď, je to tak? "

Tillie kývla, a děsně se přiznal: "Ano, mami, jsem děvka pro černý kohout, a já jen chci víc negr péro v mé špinavé, děvka píču. Jsem bílá děvka, která potřebuje její kundička prdeli s černým kohoutem. " Po zcela oddala se k ní nový stát, ležela tiše, slintání kolem pěkné, tuku ptáka do pusy, a milující pocit z celého horké, lepkavé cum v její kundičky. Bylo to ponižující myslet, že bude muset vrátit do školy s velkým, tuku břicho, a přiznávám, že všichni její přátelé, co je špinavé, negr kurva ona byla. Ale byla to pravda. Představovala si, jak sama říká slova, přiznala: "Jsem špinavý, negr děvka, která miluje černého kohouta."

Momma pohladil spodní Tillie je, a řekl jí, "Oh, budeš mít spoustu černého kohouta v tomto děvky kočička z vás. Budeš tu zůstat a být Tyrone poslušný mrcha, a když se dostal jsi se vloupal v dobrém, budeme nechat některé z jeho přátel šukat slutty píču To je vše, co se od této chvíle, erotický, jen kunda pro černé kohouty střílet cum in -., a čím více to, čím budeš chtít, a je třeba ji v době, kdy začít se tuk s černým dítětem, budete prosit o černého kohouta po celou dobu -. chce to do pusy, vaše kočička, váš hajzl, kdekoli, můžete si to nemůžu. dočkat, až uvidím své nadržená prdel plazí po zemi a prosil Tyrone přátele potěšit vám sát na jejich velkých, černých kohoutů. " Udeřila dno Tillie je, a vyštěkl: "Řekni mi ještě jednou, co kurva jste, cocksucking děvka."

Tillie odpověděl: "Ano, mami, jsem děvka, že jsem děvka, která miluje sání černý péro."

Comment

Comment:

Tweet